• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
Роботи з розчином за від’ємних температур забезпечить добавка «КОМПЛЕКС К-10»
14.01.19
Протиморозна добавка для розчинів, дозволяє виконувати мурувальні роботи до -15°С, при цьому забезпечує легку роботу з розчином, збільшує «живучість» рухомої суміші; при цьому забезпечує подальший набір міцності і отримання розчином проектної марки по міцності.
 
ДОБАВКИ АНТИФРИЗНІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
06.12.18

Розроблено нові пластифікатори добавки на основі полімерів для застосування при веденні бетонних робіт за від'ємної температури навколишнього середовища.

Добавки «КОМПЛЕКС К-7»,  «КОМПЛЕКС К-8», «КОМПЛЕКС К-17» нового покоління антифризні незамерзаючі прискорювачі тверднення.

Можливе виконання бетонних робіт на пряме заморожування за температури до -10оС.

 

 
Добавки "КОМПЛЕКС К-7" та "КОМПЛЕКС К-17" - ефективний засіб для проведення бетонних робіт в холодний період року.
17.10.18

Добавки - ефективний засіб для проведення бетонних робіт в холодний період року.

В зв’язку з подорожчанням енергоносіїв (газу і т.д.), нами розроблено добавки «КОМПЛЕКС К-7», «КОМПЛЕКС К-17» на новій полімерній основі зі збільшеним протиморозним ефектом, для проведення бетонних робіт за від’ємної температури навколишнього середовища до – 15оС та виготовлення збірних виробів з прискорюючим ефектом. Добавки оптимально поєднують суперпластифікуючий ефект з протиморозним  в капілярах масиву бетону. Для збірних бетонних виробів при мінімізації енерговитрат добавки забезпечують необхідну міцність бетону:  на 2 добу при термосному твердненні, на 1 добу при імпульсному прогріванні.

 

 
Тривале транспортування бетонної суміші забезпечить добавка «КОМПЛЕКС К-11»
21.05.18

Для проведення бетонних робіт  за температури навколишнього середовища до +45°С та  тривалого транспортування бетонної суміші до місця вкладання(міські затори), пропонуємо використовувати добавку «КОМПЛЕКС К-11», яка  зберігає початкову рухливість литої бетонної суміші в межах Р3…Р4 протягом чотирьох-п'яти годин без розшарування та втрати легкоукладності, як під бетононасоси, так і за бетонування баддею.

 

 
Відсутність висолів на фасадах, цеглі, камені забезпечить "КОМПЛЕКС К-1"
09.02.18

Для запобігання утворення висолів поверхні цегляних фасадів до мурувального розчину необхідно застосовувати  добавку "КОМПЛЕКС К-1".

Добавка  "КОМПЛЕКС К-1" кольматує (блокує) пори у розчині в т.ч. мурувальному, у цементних клеючих сумішах. Це явище запобігає міграції  води в порах розчину (суміші), що блокує можливість переносу (потрапляння) з розчину (суміші) розчинених у воді солей до поверхні цегляної кладки -фасаду. Завдяки дії добавки "КОМПЛЕКС К-1"  не утворюються висоли на поверхні. Гідрофобна добавка "КОМПЛЕКС К-1" , на відміну від інших добавок в т.ч добавок на основі кремнієорганічних рідин, не блокує тужавлення та тверднення цементу з часом, отже не  сповільнює процес тверднення і підвищує ранню міцність  розчину, що затвердів. Додатково завдяки забезпеченню кольматації пор підвищує водонепроникність, морозостійкість і особливо поверхневу міцність.

            Витрата добавки "КОМПЛЕКС К-1" становить 0,5-1% від маси в'яжучого(цементу). Витрата добавки знаходиться у зворотній залежності від марки розчину (чим більша марка розчину тим менша витрата добавки ) та від витрати добавки, отже економію цементу за рахунок добавки; у прямій залежності від марки по водонепроникності та морозостійкості.