• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
Важливе повідомлення для клієнтів та партнерів на період карантину!
18.03.20

Шановні партнери та клієнти, колектив компанії НВП МІСТІМ хоче попросити вас поберегти себе і близьких у цей непростий  час пандемії. Давайте не будемо опускати руки та ставати параноїками, а замість цього проявімо потрібну обачність та обережність, які зараз потрібні для того, щоб потурбуватись про себе і людей навколо. Зараз ми всі залежимо один від одного тому давайте разом пройдемо цей важкий період.

 
Вихід статті у БУДІВЕЛЬНОМУ ЖУРНАЛІ
04.02.20
Наприкінці лютого вийде наша стаття у http://www.budjurnal.com.ua/ на тему: "Добавки системи «КОМПЛЕКС» підвищують міцність бетонних доріг та захищають від негативних впливів"
 

В Україні почало розвиватися будівництво бетонних доріг. Його важелі – можливість громад залучати більше коштів і прокладати дороги за рахунок місцевих бюджетів, а також більша доступність в технологічному плані - адже виробництво бетону можна почати в будь-яких умовах, із застосуванням місцевих сировинних матеріалів – піску, щебеню, відсіву, та побічних заповнювачів шлаків металургії, золошлаків ТЕС тощо.

 
Якісне та ефективне ведення будівельних робіт в зимовий період з добавками системи КОМПЛЕКС
23.10.19

Якісне та ефективне ведення будівельних робіт в зимовий період стало предметом широкої дискусії на відкритому семінарі-презентації компанії НВП „МІСТІМ”, проведеному сумісно з організаціями ВВ ПЛАСТ-БУД, РВЦ «БМ-ТЕСТ» та Інститут Архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ (кафедра будівництва та енергоефективних споруд) жовтня 2019 в місті Івано-Франківськ. Актуальність піднятих на семінарі питань та їх жваве обговорення обумовлено складністю завдань, які постають перед виробниками при веденні будівельних робіт в зимовий період.

 
Відкритий семінар-презентація з провідними будівельними компаніями
16.10.19

17 жовтня 2019 року у м. Івано-Франківськ буде проходити відкритий семінар-презентація де будуть виступи фахівців таких компаній як: ТОВ НВП МІСТІМ, ТзОВ ВВ ПЛАСТ-БУД, РВЦ БМ-ТЕСТ спільно з інститутом АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ІФНТУНГ та кафедрою будівництва та енергоефективних споруд.
 

 
Добавка для розчинів за від’ємних температур «КОМПЛЕКС К-10»
08.10.19

Не очікувано прийшла зима, а будівельні роботи потрібно продовжувати. Тому пропонуємо Вам добавку для розчинів за від’ємних температур «КОМПЛЕКС К-10»