• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
ДОБАВКИ АНТИФРИЗНІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
06.12.18

Розроблено нові пластифікатори добавки на основі полімерів для застосування при веденні бетонних робіт за від'ємної температури навколишнього середовища.

Добавки «КОМПЛЕКС К-7»,  «КОМПЛЕКС К-8», «КОМПЛЕКС К-17» нового покоління антифризні незамерзаючі прискорювачі тверднення.

Можливе виконання бетонних робіт на пряме заморожування за температури до -10оС.

 

 
Добавки "КОМПЛЕКС К-7" та "КОМПЛЕКС К-17" - ефективний засіб для проведення бетонних робіт в холодний період року.
17.10.18

Добавки - ефективний засіб для проведення бетонних робіт в холодний період року.

В зв’язку з подорожчанням енергоносіїв (газу і т.д.), нами розроблено добавки «КОМПЛЕКС К-7», «КОМПЛЕКС К-17» на новій полімерній основі зі збільшеним протиморозним ефектом, для проведення бетонних робіт за від’ємної температури навколишнього середовища до – 15оС та виготовлення збірних виробів з прискорюючим ефектом. Добавки оптимально поєднують суперпластифікуючий ефект з протиморозним  в капілярах масиву бетону. Для збірних бетонних виробів при мінімізації енерговитрат добавки забезпечують необхідну міцність бетону:  на 2 добу при термосному твердненні, на 1 добу при імпульсному прогріванні.

 

 
Тривале транспортування бетонної суміші забезпечить добавка «КОМПЛЕКС К-11»
21.05.18

Для проведення бетонних робіт  за температури навколишнього середовища до +45°С та  тривалого транспортування бетонної суміші до місця вкладання(міські затори), пропонуємо використовувати добавку «КОМПЛЕКС К-11», яка  зберігає початкову рухливість литої бетонної суміші в межах Р3…Р4 протягом чотирьох-п'яти годин без розшарування та втрати легкоукладності, як під бетононасоси, так і за бетонування баддею.

 

 
Відсутність висолів на фасадах, цеглі, камені забезпечить "КОМПЛЕКС К-1"
09.02.18

Для запобігання утворення висолів поверхні цегляних фасадів до мурувального розчину необхідно застосовувати  добавку "КОМПЛЕКС К-1".

Добавка  "КОМПЛЕКС К-1" кольматує (блокує) пори у розчині в т.ч. мурувальному, у цементних клеючих сумішах. Це явище запобігає міграції  води в порах розчину (суміші), що блокує можливість переносу (потрапляння) з розчину (суміші) розчинених у воді солей до поверхні цегляної кладки -фасаду. Завдяки дії добавки "КОМПЛЕКС К-1"  не утворюються висоли на поверхні. Гідрофобна добавка "КОМПЛЕКС К-1" , на відміну від інших добавок в т.ч добавок на основі кремнієорганічних рідин, не блокує тужавлення та тверднення цементу з часом, отже не  сповільнює процес тверднення і підвищує ранню міцність  розчину, що затвердів. Додатково завдяки забезпеченню кольматації пор підвищує водонепроникність, морозостійкість і особливо поверхневу міцність.

            Витрата добавки "КОМПЛЕКС К-1" становить 0,5-1% від маси в'яжучого(цементу). Витрата добавки знаходиться у зворотній залежності від марки розчину (чим більша марка розчину тим менша витрата добавки ) та від витрати добавки, отже економію цементу за рахунок добавки; у прямій залежності від марки по водонепроникності та морозостійкості.

 

 
ПРОТИМОРОЗНА ДОБАВКА ДО РОЗЧИНІВ З РЕГУЛЬОВАНИМ ПОВІТРЯВТЯГУВАННЯМ
06.02.18

        В холодний період року для приготування розчинів використовували дві добавки: добавку замінник вапна «КОМПЛЕКС К-4» та протиморозну добавку «КОМПЛЕКС К-10». Використання двох добавок утруднювало контроль і можливість точного дозування, вимагало додаткову лінію дозування добавок, або ж ручне дозування, а це час і затрати.

         Результатом роботи з Німецькими партнерами стала протиморозна добавка для розчинів з регульованим повітрявтягуванням «КОМПЛЕКС К-10», яка об'єднала в собі властивості добавки замінника вапна та протиморозної і ефективно  використовується на об’єктах будівництва в холодний період року за температури повітря до  -15оС.

         Протиморозна добавка для розчинів з регульованим повітрявтягуванням «КОМПЛЕКС К-10» забезпечує "жирність" розчину втягуючи повітря до 7%, зберігає рухливість розчинної суміші до 6 годин, забезпечує незамерзання розчину: в об’ємі за температури повітря до -15оС, в тонких шарах - до -10оС з подальшим набором міцності і отриманням розчином проектної марки по міцності.