• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
ПРОТИМОРОЗНА ДОБАВКА ДО РОЗЧИНІВ З РЕГУЛЬОВАНИМ ПОВІТРЯВТЯГУВАННЯМ
06.02.18

         В холодний період року для приготування розчинів використовували дві добавки: добавку замінник вапна «КОМПЛЕКС К-4» та протиморозну добавку «КОМПЛЕКС К-10». Використання двох добавок утруднювало контроль і можливість точного дозування, вимагало додаткову лінію дозування добавок, або ж ручне дозування, а це час і затрати.

         Результатом роботи з Німецькими партнерами стала протиморозна добавка для розчинів з регульованим повітрявтягуванням «КОМПЛЕКС К-10», яка об'єднала в собі властивості добавки замінника вапна та протиморозної і ефективно  використовується на об’єктах будівництва в холодний період року за температури повітря до  -15оС.

         Протиморозна добавка для розчинів з регульованим повітрявтягуванням «КОМПЛЕКС К-10» забезпечує "жирність" розчину втягуючи повітря до 7%, зберігає рухливість розчинної суміші до 6 годин, забезпечує незамерзання розчину: в об’ємі за температури повітря до -15оС, в тонких шарах - до -10оС з подальшим набором міцності і отриманням розчином проектної марки по міцності.