• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
Вихід статті у БУДІВЕЛЬНОМУ ЖУРНАЛІ
04.02.20

Наприкінці лютого вийде наша стаття у http://www.budjurnal.com.ua/ на тему: "Добавки системи «КОМПЛЕКС» підвищують міцність бетонних доріг та захищають від негативних впливів"
 

В Україні почало розвиватися будівництво бетонних доріг. Його важелі – можливість громад залучати більше коштів і прокладати дороги за рахунок місцевих бюджетів, а також більша доступність в технологічному плані - адже виробництво бетону можна почати в будь-яких умовах, із застосуванням місцевих сировинних матеріалів – піску, щебеню, відсіву, та побічних заповнювачів шлаків металургії, золошлаків ТЕС тощо. НВП «МІСТІМ» має 25-річний досвід отримання хімічностійких бетонів, бетонів для будівництва гідротехнічних та меліораційних споруд, місцевих доріг, промислових підлог та спецбетонів з високими показниками по довговічності, морозостійкості, водонепроникності, шорсткості поверхні, які досягнуті завдяки застосуванню добавок системи «КОМПЛЕКС».
 

Також у статті будуть представлені професійні добавки системи "КОМПЛЕКС" для бетонних доріг, будуть коментарі від клієнтів які вже працювали на наших добавках - загалом, буде багато цікавої та корисної інформації. Набагато більше інформації ви зможете дізнатись вже наприкінці лютого.