• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
Про нас

     Ми Компанія, колектив якої вірить в те, що ми зможемо почати змінювати навколишній світ до кращого і в очах наших клієнтів стати прикладом відношення до своєї справи і зразком для наслідування конкурентів. Ми надаємо якісний сервіс за рахунок професійної підготовленості наших співробітників, прислухаючись до думки наших клієнтів і постійно покращуючи їх думку про нас за рахунок інновацій. Динамічне зростання компанії забезпечують ідеї, що генеруються її співробітниками, спільно з бездоганними принципами менеджменту. Ми в першу чергу шукаємо можливості запропонувати на ринок щось краще і коштовніше порівняно з тим, що вже є.

     Починаючи працювати на нових сегментах ринку, ми покладаємося на глибокий аналіз і детальні дослідження. В першу чергу ми відповідаємо на фундаментальні питання, такі як - чи є сенс створювати додаткову конкуренцію в даному сегменті? Що роблять конкуренти? Чи досить хороший сервіс отримують потенційні клієнти? Чи існує можливість для виводу на дані сегменти нових інноваційних продуктів? Чи буде ця активність інтегруватися з іншими напрямами нашої роботи? Досить чи аргументів на користь здобуття доходу, щоб перевищити можливі ризики?

     У своїй роботі в першу чергу ми робимо ставку на просування талановитих людей в кожній групі або напрямі роботи. Ми шукаємо можливості для спільних проектів з іншими компаніями для посилення наших позицій, підвищення знань, присутність на ринку і так далі. Кожен вдалий спільний проект показує наше уміння правильно знаходити ринки збуту і використовувати наші можливості. Види нашої діяльності доповнюють один одного, а групи співробітників є рівноправними учасниками підприємства, унеможливлюючи виникнення ієрархії. Кожна з груп має всі повноваження розвивати свій бізнес, також всі групи подають необхідну підтримку один одному, а вирішення проблем ведеться всіма і всілякими способами. Компанія НВП "МІСТІМ" є єдиним організмом і співтовариством рівноцінних партнерів, що обмінюються ідеями, мають одні цінності, інтереси і цілі. Основною запорукою свого успіху компанія НВП «МІСТІМ» вважає згуртовану команду людей, що представляє її інтереси у всіх сферах бізнесу.

     Наша Місія. В основі компанії НВП «МІСТІМ» лежить наша загальна мета - стати лідером на ринку добавок до бетонів та розчинів в Україні, компанія заслуговує загального захоплення завдяки команді її співробітників, зацікавлених в динамічному розвитку підприємства, визнаною клієнтами надійним партнером і експертом в області застосування добавок до бетонів та розчинів.

Наші цілі полягають:

  • у наданні продуктів і послуг, що мають важливе значення для забезпечення якості життя суспільства;

  • в тому, щоб як експерт в області використання добавок в бетони та розчини, задовольнити самі специфічні вимоги наших клієнтів в якості бетону, за рахунок оптимально підібраній продукції високої якості і сервісного обслуговування;

  • в придбанні популярності як колектив людей з видатними здібностями і устремліннями, як на індивідуальному, так і корпоративному рівні;

  • в тому, щоб наше підприємство було найбільш переважним партнером для інших компаній, завдяки здійсненню зразкової співпраці з нашими партнерами;

  • в досягненні показників роботи підприємства відповідно до вищих світових стандартів;

  • в тому, щоб заслужити на пошану з боку всіх зацікавлених осіб: клієнтів, державних органів, громадськості і співробітників підприємства, і не лише за досягнуті цілі, але і за шляхи, що обрані для їх досягнення.

     Наші цінності. Чесність. Ми маємо бути чесними відносно себе і відносно інших, слідуючи найвищим нормам етики у всіх сферах ділового відношення. Ми перетворимо слова на справу. Довіра. Довіряючи один одному, поважаючи і підтримуючи один одного, ми прагнутимемо до завоювання довіри з боку наших колег і партнерів. Пошана. Цінуючи і поважаючи особливості і унікальність кожної особи, різносторонність точок зору і талантів, ми забезпечимо відкриту робочу обстановку, створивши умови для повноправної участі в роботі всіх співробітників зі всілякими ідеями, талантами і досвідом. Партнерство. Ми прагнемо стати партнером, який орієнтується на побудову продуктивного і взаємовигідного відношення, плідну співпрацю і взаємну довіру з державними і приватними компаніями, підприємцями і клієнтами, громадськістю і один з одним. Високі результати. Нас завжди повинне відрізняти прагнення до досягнення відмінних результатів на всіх напрямках роботи і постійне вдосконалення нашої діяльності, прагнення до таких результатів, які перевершують як наші власні чекання, так і чекання зацікавлених сторін. Відповідальність. Переймаючи на себе індивідуальну і корпоративну відповідальність за нашу роботу і наші дії, ми зможемо заслужити на визнання наших партнерів і клієнтів. Ми повинні приділяти увагу найменшим деталям і відповідати за все. Зростання. Ми повинні проявляти новаторство і бути готовими до змін, вишукувати і використовувати оптимальні можливості, які сприяють розвитку персоналу і бізнесу. Лідерство. Постійно прагнути до першокласних показників за рахунок впровадження всеосяжної системи по веденню бізнесу. Дотримання вимог. Відповідність політики організації вимогам державних нормативних актів. Забезпечення розуміння всіма співробітниками підприємства їх відповідальності за охорону роботи і довкілля.

     Ми пишаємося, що ми брали участь у будівництві таких об'єктів: Реконструкція НСК «Олімпійський», будівництво висотного готельного комплексу «Hilton», Корпус Верховної Ради України; американське посольство в м.Київ, 38-ми поверховий хмарочос Будинок 10-Б на перетині вулиць Срібнокільська та Княжий Затон; реконструкція 86-ти метрової градирні SCC системи ТЕЦ-6 м.Київ, підлоги, фібробетонні підлоги логістичного центру Митної служби України біля Києва; будинок Посольства Німеччини, бізнес центрів в м.Київ; завод «Кока-Кола» в с.Велика Димерка; торгові центри «Епіцентр», «Мега Макс»,«Білла»; стадіон «Шахтар» в м. Донецьку; ресторани фірми «Макдональдз» м. Київ; виробничий корпус об'єднання «Кримавтогаз»; готель «Radisson Blu Resort»; фабрика по виготовленню «Чипсів» в м.Вишгород; реконструкції площ м.Києва, підземного переходу ст. Київ-пасс, готель «Театральний», Оболонський гіпермаркет «Метрополіс»; Торговельний комплекс «Ринок на Київській» м.Київ; логістичний комплекс ТОВ «Євробетон»; АБК і виробничі корпуси «Енергоприлад» м.Бровари; грошосховища та сейфи Національного банку України в м.м.Київ, Харків, Миколаїв, Хмельницький; житловий комплекс американської фірми АВВ м.Хмельницький; монолітних житлових будинків мкр-нів Осокорки, Позняки, Срібнокільська та інші м.Київ; мкр-нів областей та м.м.Луцьк, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Київ, Чернігів, Суми, Черкаси, Львів, Тернопіль, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Одеса, Ужгород, Івано-Франківськ; автомобільні дороги, мости, шляхопроводи України; морозильні камери; проварочні басейни з агресивним середовищем; гідротехнічні об'єкти; сейфи та бункера; промислові підлоги; спецоб'єкти та інші.