Група компаній  «МІСТІМ» заснована та працює, як розробник та виробник добавок для бетонів та розчинів системи КОМПЛЕКС більш ніж 26 років, є національним лідером у виробництві добавок для бетонів та розчинів, займається впровадженням у виробництво інноваційних рішень та технологій будівельних матеріалів.

Мета нашої роботи –  інноваційний підхід у виробництві будівельних матеріалів, який допомагає покращити процес виробництва завдяки команді її співробітників, зацікавлених в динамічному розвитку підприємства. Ми вважаємо, що сучасний модифікований бетон, з огляду на сукупність ідей закладених в його структурі, можливо по праву назвати «філософським каменем» будівельної науки, при цьому інструментом реалізації цих ідей є добавки для бетонів системи КОМПЛЕКС. Використання добавок КОМПЛЕКС дозволяє свідомо управляти процесами структуроутворення та створювати бетони із потрібною функціональністю. Такі композити мають високу міцність (більше 100 МПа), морозостійкість (F400 і вище), водонепроникність (W12 і вище), високу біо- та хімічну стійкість. Прогнозований термін служби таких бетонів досягає 300 років та більше.

Добавки системи КОМПЛЕКС, як один з найпростіших і доступних технологічних прийомів удосконалення властивостей бетону, дозволяють помітно знизити рівень витрат на одиницю продукції, підвищити якість і ефективність великої номенклатури бетонних і залізобетонних конструкцій, збільшити термін служби як конструкцій, так будинків і споруд у цілому.

Розвиток будівельної індустрії протягом останніх десятиліть здійснюється під егідою зростаючих вимог ефективного використання сировинних і особливо енергетичних ресурсів. Це стосується розвитку всіх галузей промисловості будівельних матеріалів і, насамперед – виготовлення збірних і монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій.

За прогнозами наших фахівців частка бетонів з добавками в нашій країні в найближчі роки повинна зрости від 50% до 70% з урахуванням нових реалій будівництва в Україні (бомбосховища, паркінги підвищеного захисту, пожежостійкість будівель та їх несуча здатність при потраплянні ракети і т.д.). При цьому головний наголос, імовірно, буде зроблений на виробництво та застосування пластифікаторів, комплексних добавок різного призначення, суперпластифікаторів та протиморозних добавок.

Наша сильна сторона – це досвідчені технологи – професіонали у поєднанні з нашим технічним ноу-хау. Компанія створила широку мережу післяпродажного технічного обслуговування надаючи ефективну технічну підтримку кваліфікованими спеціалістами, які здійснюють налагодження та технологічний супровід виготовлення бетонів та бетонних виробів, оперативно вирішують питання по технології процесу виробництва, розробляють дозувальні листи, технологічні карти, технологічні регламенти, проводять обстеження конструкцій та споруд неруйнівними методами контролю.

Ми завжди відкриті до співпраці, прагнемо побудувати довговічні, міцні партнерські відносини, орієнтовані на перспективу. Більшість наших клієнтів стають постійними, адже вони переконались в надійності компанії і високій якості нашої продукції.

Застосування Вами добавок системи КОМПЛЕКС – це безпомилкове рішення на користь якості, міцності,  довговічності. Це впевненість в завтрашньому дні та надійність на роки.