НВП «МІСТІМ» бере свій початок, в один з найзагадковіших днів у світі, 29 лютого 1996 року. Незвичайна дата створення компанії надихнула нас на створення незвичайного та унікального продукту, аналога якому не має у світі! НВП «МІСТІМ» вітчизняний виробник добавок для бетонів та розчинів системи КОМПЛЕКС. 24-річний досвід

Проводячи власні маркетингові дослідження, ми оперативно реагуємо на мінливий ринок цементів і пропонуємо своїм споживачам продукт який відповідає їх очікуванням, продукт який попереджає усі негативні зміни у якості сировини. Налагоджені багаторічним досвідом зв’язки із партнерами, постачальниками, службами замовника-забудовника дозволяють пропонувати нашим клієнтам добавки для бетонів які якісно підвищать міцнісні характеристики будівлі, її довговічність та, звичайно, значне зниження собівартості.

 Колектив компанії неначе феї-чарівниці створює продукт найвищої якості. Ми пишаємось, що ми є Українською компанією, яка працює для українців, яка знає усі потреби українців та готова їх задовольнити.
Наша місія – забезпечити якісним продуктом усі будівельні майданчики України. Ми прагнемо працювати не тільки з великими будівельними вузлами, а й з пересічними громадянами.

Ми ніколи не прагнули стати великою компанією, ми хотіли зробити кращу компанію виробника добавок в бетони і розчини, ДОБАВОК СИСТЕМИ “КОМПЛЕКС” – лідера на ринку України, компанію, яка заслуговує загального захоплення завдяки якісній продукції і команді її співробітників, зацікавлених у динамічному розвитку підприємства, компанією визнаною клієнтами надійним партнером і експертом в області застосування добавок в бетонах і розчинах.