• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
Екструзійна технологія виготовлення пустотних плит карусельним способом за використання добавок системи «КОМПЛЕКС»
09.01.19

Суть технологічного ефекту полягає в застосуванні добавки «КОМПЛЕКС К-7» з вмістом речовин, що адсорбуються на мікрорівні та забезпечують утворення щільної структури бетону не тільки за рахунок пригрузу екструдером, а і за рахунок поверхневих сил натягу від дії поверхнево активних речовин в добавці.

Додатковим ефектом добавки «КОМПЛЕКС К-7» – є наявність компонентів, що інтенсифікують гідратацію та тверднення бетону і при звичайних умовах тверднення, так і в умовах обмеженої теплової обробки (до +40 °С).

Це дає можливість отримати «передаточну» міцність виробів за скорочених умов твердіння виробів. Такі привабливі можливості від застосування добавки для технології ЕПП зменшує собівартість конструкцій та дозволяє підвищити продуктивність таких ліній, зменшення питомих витрат від амортизації обладнання.

Всю необхідну додаткову інформацію можна отримати від технологів та отримати зразки добавки для виготовлення дослідних партій.

 
Технологія вібропресованих та гіперпресованих виробів за використання добавок системи «КОМПЛЕКС»
09.01.19

Пропонується добавка системи «КОМПЛЕКС К-1» на полімерній основі, яка підвищує ефективність виробництва вібропресованих та гіперпресованих виробів.

Невелика витрата добавки системи «КОМПЛЕКС К-1»  (приблизно 0,2 л на 25 кг цементу) дозволяє, за рахунок підвищення адсорбційної здатності, збільшити утворення  надщільної структури цементного каменю, підвищує ефективність виробництва вібропресованих та гіперпресованих виробів. Наявність гідрофобних груп в складі  сополімерів в добавці системи «КОМПЛЕКС К-1» забезпечує водовідштовхуючі  властивості готового продукту, що в свою чергу дає можливість збільшити морозостійкість вібропресованої бруківки та її водонепроникність. Добавка є універсальною, не впливає на висолоутворення та може бути використана у два шари (основний та верхній).

Додатковим плюсом добавки  до бетону є позитивний вплив на колір елементу (посилює забарвлення кінцевого продукту).

 
Технологія зимового монолітного бетонування за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».
29.01.17

Пропонуємо технологію монолітного бетонування при від’ємних температурах, яка за рахунок інтенсифікації процесів виділення екзотермічного тепла в монолітному бетоні забезпечує тверднення при температурі навколишнього середовища t=-23°С. Це досягається шляхом введення в бетонну суміш комплексних добавок системи «КОМПЛЕКС» та дотриманням певних технологічних параметрів бетону. Можливе поєднання технології з іншими способами зимового бетонування, а саме: “термосу”, прогріву електричним струмом, теплогенераторами та іншими.

Технологію успішно застосовано при будівництві: житлового комплексу „Раково-2” м. Хмельницький (1996р.), АПК заводу "Coca-Cola" в селищі В.Димарка під Києвом (1997році), бізнес–центрів в м. Києві по вулицях. Спаській, Володимирській, Доброхотова (1998-1999 роках), монолітного 18-ти поверхового адміністративного будинку Верховної Ради України по вул. Садовій, м. Київ (1999-2000роках), житлових будинків масивів „Осокорки-Північні VI”, „Позняки –VІІІ”, Святошино, Гостомель, Борщагівка в Києві (2001-2005роки, роботи проводили „ДБК-4”, „Форум-ДС”, „ТММ”), готель «Redisson Blu Resort»(2009-2010рр), будівлі посольства США в Україні (2010-2011рр).

Технологія дозволяє:

- забезпечити спорудження будівель та конструкцій за температури середовища t=–23°С із литих бетонних сумішей;

- забезпечити розпалубочну міцність монолітних конструкцій через 24...36годин;

- забезпечити однорідність властивостей бетонної суміші, бетону, якості поверхонь монолітних конструкції.

Вищевказані технологічні параметри досягаються за рахунок введення безхлоридних та безнітратних, стійких до дії низьких температур водних розчинів добавок системи «КОМПЛЕКС К-5», «КОМПЛЕКС К-6», "КОМПЛЕКС К-8" у кількості 1,5…2,0% від маси цементу. Це в 2..4 рази менше від традиційних протиморозних добавок. Крім того традиційні протиморозні добавки є самі по собі досить шкідливими для здоров’я людини, викликають корозію арматури, або бетону. В запропонованому способі всі вище перераховані негативні фактори відсутні.

По досвіду будівництва економічний ефект складає 60...250грн/м3 в залежності від температури та умов будівництва. Розроблено технологічний регламент, який дозволяє стабільно отримувати бетони класу до В45 рухливістю бетонних сумішей до Р4 за від’ємної температури навколишнього середовища за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».

Елементи технології запатентовано в Україні.

 
Технологія виготовлення газобетону силікатобетону за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».
29.01.17

Будівництво різних споруд вимагає використання газобетону, силікатобетону для отримання конструкцій з теплоізолюючим шаром .

Технологія дозволяє:

- при помолі в’яжучого для збільшення його активності застосовують добавку «КОМПЛЕКС К-4»;

- забезпечити спучування маси за рахунок застосування добавки , «КОМПЛЕКС К-15».

 
Технологія виготовлення залізобетонних виробів з високою якістю лицьової поверхні.
29.01.17

Пропонуємо технології та розробку рецептури для виготовлення бетонних та залізобетонних виробів із застосування добавок системи «КОМПЛЕКС», які забезпечують високу якість лицьової поверхні виробів через ефект самогнівелювання бетонної суміші в процесі вкладання у форму.

Технологія дозволяє:

- забезпечити розпалубочну міцність в добовому віці за умов тверднення при температурі не нижче +18°С за рахунок застосування добавки ,«КОМПЛЕКС К-15» , "КОМПЛЕКС К-12;

- забезпечити лицьову поверхню виробів , що відповідає категорії поверхні КПЕ (за ДСТУ Б В.2.6-2:2009) за рахунок застосування добавки «КОМПЛЕКС К-15», "КОМПЛЕКС К-12".