• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com 
Технологія зимового монолітного бетонування за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».
29.01.17

Пропонуємо технологію монолітного бетонування при від’ємних температурах, яка за рахунок інтенсифікації процесів виділення екзотермічного тепла в монолітному бетоні забезпечує тверднення при температурі навколишнього середовища t=-23°С. Це досягається шляхом введення в бетонну суміш комплексних добавок системи «КОМПЛЕКС» та дотриманням певних технологічних параметрів бетону. Можливе поєднання технології з іншими способами зимового бетонування, а саме: “термосу”, прогріву електричним струмом, теплогенераторами та іншими.

Технологію успішно застосовано при будівництві: житлового комплексу „Раково-2” м. Хмельницький (1996р.), АПК заводу "Coca-Cola" в селищі В.Димарка під Києвом (1997році), бізнес–центрів в м. Києві по вулицях. Спаській, Володимирській, Доброхотова (1998-1999 роках), монолітного 18-ти поверхового адміністративного будинку Верховної Ради України по вул. Садовій, м. Київ (1999-2000роках), житлових будинків масивів „Осокорки-Північні VI”, „Позняки –VІІІ”, Святошино, Гостомель, Борщагівка в Києві (2001-2005роки, роботи проводили „ДБК-4”, „Форум-ДС”, „ТММ”), готель «Redisson Blu Resort»(2009-2010рр), будівлі посольства США в Україні (2010-2011рр).

Технологія дозволяє:

- забезпечити спорудження будівель та конструкцій за температури середовища t=–23°С із литих бетонних сумішей;

- забезпечити розпалубочну міцність монолітних конструкцій через 24...36годин;

- забезпечити однорідність властивостей бетонної суміші, бетону, якості поверхонь монолітних конструкції.

Вищевказані технологічні параметри досягаються за рахунок введення безхлоридних та безнітратних, стійких до дії низьких температур водних розчинів добавок системи «КОМПЛЕКС К-5», «КОМПЛЕКС К-6», "КОМПЛЕКС К-8" у кількості 1,5…2,0% від маси цементу. Це в 2..4 рази менше від традиційних протиморозних добавок. Крім того традиційні протиморозні добавки є самі по собі досить шкідливими для здоров’я людини, викликають корозію арматури, або бетону. В запропонованому способі всі вище перераховані негативні фактори відсутні.

По досвіду будівництва економічний ефект складає 60...250грн/м3 в залежності від температури та умов будівництва. Розроблено технологічний регламент, який дозволяє стабільно отримувати бетони класу до В45 рухливістю бетонних сумішей до Р4 за від’ємної температури навколишнього середовища за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».

Елементи технології запатентовано в Україні.

 
Технологія літнього монолітного бетонування за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».
29.01.17

Технологія дозволяє за рахунок введення в бетонну суміш  добавок системи «КОМПЛЕКС» сповільнити процес твердіння бетону до 4-х годин, а через 4 години від початку приготування бетонної суміші, інтенсифікувати процес твердіння.

З 1997 по 2007 року технологія була успішно застосована при будівництві: монолітної 18-ти поверхової адміністративної будівлі Верховної Ради України по вул. Садовій, м. Київ, будівлі посольства Німеччини в Україні, житлових будинків масивів "Осокорки-Північні - VI" і "Позняки-VІІІ" у Києві, будівлі підвищеної поверховості (36 поверхів) на масиві Позняки та ін.

Технологія дозволяє:

- забезпечити живучість литих бетонних сумішей у автобетонозмішувачі до 4-х годин при температурі середовища t = +30 ... +40 ° С, при втраті рухливості на момент розвантаження в межах 2 ... 3 см за рахунок застосування добавки « КОМПЛЕКС К-11 »;

- отримати розпалубну міцність через 24 ... 36час за рахунок застосування добавок «КОМПЛЕКС К-5» < / A>, «КОМПЛЕКС К-6» , « КОМПЛЕКС К-8 », « КОМПЛЕКС К-11 »;

- забезпечити однорідність властивостей бетонної суміші, бетону, якості поверхні монолітних бетонних конструкцій за рахунок застосування добавок «КОМПЛЕКС К -6 », « КОМПЛЕКС К-8 », «КОМПЛЕКС К-11» , « КОМПЛЕКС К-15 ».

Перераховані вище технологічні параметри забезпечують монолітне бетонування до 4-х поверхів на місяць, або підвищення в 2раза оборотність опалубки. Розроблено технологічний регламент, який дозволяє стабільно отримувати бетони класу до В60 із збереженням рухливості до П3 при температурі середовища до t +40 ° С протягом 4-х годин при застосуванні добавок системи «КОМПЛЕКС».

Елементи технології запатентовано в Україні.

 
Технологія виготовлення газобетону силікатобетону за використання добавок системи «КОМПЛЕКС».
29.01.17

Будівництво різних споруд вимагає використання газобетону, силікатобетону для отримання конструкцій з теплоізолюючим шаром .

Технологія дозволяє:

- при помолі в’яжучого для збільшення його активності застосовують добавку «КОМПЛЕКС К-4»;

- забезпечити спучування маси за рахунок застосування добавки , «КОМПЛЕКС К-15».

 
Технологія виготовлення залізобетонних виробів з високою якістю лицьової поверхні.
29.01.17

Пропонуємо технології та розробку рецептури для виготовлення бетонних та залізобетонних виробів із застосування добавок системи «КОМПЛЕКС», які забезпечують високу якість лицьової поверхні виробів через ефект самогнівелювання бетонної суміші в процесі вкладання у форму.

Технологія дозволяє:

- забезпечити розпалубочну міцність в добовому віці за умов тверднення при температурі не нижче +18°С за рахунок застосування добавки ,«КОМПЛЕКС К-15» , "КОМПЛЕКС К-12;

- забезпечити лицьову поверхню виробів , що відповідає категорії поверхні КПЕ (за ДСТУ Б В.2.6-2:2009) за рахунок застосування добавки «КОМПЛЕКС К-15», "КОМПЛЕКС К-12".

 
Технологія виготовлення монолітного керамзитобетону щільністю 900…1100 кг/м3.
29.01.17

Пропонуємо технологію та розробку рецептури приготування монолітного керамзитобетону із застосуванням добавки «КОМПЛЕКС К-4».

Технологія дозволяє:

- проводити будівельні роботи по вкладанню монолітного керамзитобетону в літній період із застосуванням сповільнювача «КОМПЛЕКС К-11»;

- проводити будівельні роботи по вкладанню монолітного керамзитобетону в зимовий період із застосуванням прискорювача «КОМПЛЕКС К-2;

- підвищити теплоізоляційні властивості та тріщиностійкість керамзитобетону;

- зберегти однорідність та нерозшаровуваність бетонної суміші.

Елементи технології запатентовано в Україні.