• 0362 636-614
  • 050 339-24-20
  • Рівне, вул. Курчатова, 18-І, 33018
  • nvpmistim@gmail.com
 
Рецептурно–технологічні рішення по мінімізації витрат виробництва бетонів та розчинів з проектними показниками
13.02.20

В наслідок отриманого практичного досвіду протягом багаторічної діяльності в сфері будівництва та численних наукових «розробок» технологами НВП «МІСТІМ» розроблено рецептурно–техологічні  аспекти отримання бетонів та розчинів, що дозволяють приймати оптимальні рішення щодо вирішення технологічних завдань по забезпеченню необхідної якості продукції при застосовувані різних сировинних матеріалів: в тому числі, портландцементів та шлакопортланд цементів, що можуть суттєво відрізнятися мінералогічним складом та видом введених до їх складу мінеральних добавок,  активністю, нормальною густотою цементу, строками тужавлення, а також властивостями наявних інертних матеріалів. Розроблена технологія базується  на отриманні композиції добавок системи „КОМПЛЕКС”, що пройшли випробування часом та адаптовані до умов Вашого виробництва. З метою забезпечення проектних показників та високої якості продукції звертайтесь до нашої служби технологічної підтримки, замовляйте добавки системи „КОМПЛЕКС” та отримуйте необхідні консультації.

 
Добавки системи «КОМПЛЕКС» – завжди у тренді
27.01.20

Науково-виробниче підприємство «МІСТІМ» (м. Рівне) займається розробкою, виготовленням та реалізацією добавок до бетонів системи «КОМПЛЕКС». Інноваційні продукти талановитих майстрів будівельних технологій завжди у тренді на ринку будіндустрії, адже відповідають головним принципам сталого будівництва: раціональному використанню ресурсів, мінімізації шкоди довкіллю та створенню комфортного мікроклімату в будівлях.

 
Для проведення ефективного бетонування охолоджуючої залізобетонної плити ковзанки
12.08.19

Для проведення ефективного бетонування охолоджуючої залізобетонної плити ковзанки з проектними показниками бетону:

  • клас за міцністю при стиску С20/25;
  • морозостійкість F200;
  • водонепроникність W6;
  • марка за  легкоукладальністю  Р3

необхідно встановити таку рецептуру бетонної суміші:

 
Екструзійна технологія виготовлення пустотних плит карусельним способом за використання добавок системи «КОМПЛЕКС»
09.01.19

Суть технологічного ефекту полягає в застосуванні добавки «КОМПЛЕКС К-7» з вмістом речовин, що адсорбуються на мікрорівні та забезпечують утворення щільної структури бетону не тільки за рахунок пригрузу екструдером, а і за рахунок поверхневих сил натягу від дії поверхнево активних речовин в добавці.

Додатковим ефектом добавки «КОМПЛЕКС К-7» – є наявність компонентів, що інтенсифікують гідратацію та тверднення бетону і при звичайних умовах тверднення, так і в умовах обмеженої теплової обробки (до +40 °С).

Це дає можливість отримати «передаточну» міцність виробів за скорочених умов твердіння виробів. Такі привабливі можливості від застосування добавки для технології ЕПП зменшує собівартість конструкцій та дозволяє підвищити продуктивність таких ліній, зменшення питомих витрат від амортизації обладнання.

Всю необхідну додаткову інформацію можна отримати від технологів та отримати зразки добавки для виготовлення дослідних партій.

 
Технологія вібропресованих та гіперпресованих виробів за використання добавок системи «КОМПЛЕКС»
09.01.19

Пропонується добавка системи «КОМПЛЕКС К-1» на полімерній основі, яка підвищує ефективність виробництва вібропресованих та гіперпресованих виробів.

Невелика витрата добавки системи «КОМПЛЕКС К-1»  (приблизно 0,2 л на 25 кг цементу) дозволяє, за рахунок підвищення адсорбційної здатності, збільшити утворення  надщільної структури цементного каменю, підвищує ефективність виробництва вібропресованих та гіперпресованих виробів. Наявність гідрофобних груп в складі  сополімерів в добавці системи «КОМПЛЕКС К-1» забезпечує водовідштовхуючі  властивості готового продукту, що в свою чергу дає можливість збільшити морозостійкість вібропресованої бруківки та її водонепроникність. Добавка є універсальною, не впливає на висолоутворення та може бути використана у два шари (основний та верхній).

Додатковим плюсом добавки  до бетону є позитивний вплив на колір елементу (посилює забарвлення кінцевого продукту).